O nas

Comiesięczne spotkania z rozwojem osobistym w Poznaniu

Celem spotkań w ramach grup wsparcia jest wymiana doświadczeń w zakresie coachingu, uzyskanie pomocy, wysłuchanie interesującego wykładu o tematyce coachingowej lub związanej z rozwojem osobistym. Grupa jest też platformą spotkań i ćwiczeń dla uczestników prowadzonych kursów i studiów coachingowych oraz miejscem ułatwiającym poszukiwanie klientów. Coachingowe Grupy Wsparcia są też swego rodzaju centrum informacyjnym o najnowszych trendach, możliwości certyfikacji i akredytacji coachingowej oraz dostępnych opcjach nauki.

Coaching Support Group Poznań to grupa podobnie myślących ludzi. Od dwóch lat organizujemy comiesięczne spotkania z coachingiem, motywacją i rozwojem osobistym. Zapraszamy ciekawych ludzi aby dzielili się z nami swoimi umiejętnościami i inspirującymi historiami.

Zasady są transparentne i niespotykane – nie ograniczamy innych akredytacji czy coachów z pozostałych szkół – co powoduje, że ludzie chętnie przychodzą i tworzy się rzeczywista społeczność coachów – bez podziałów!

Dla osób, które przychodzą na spotkanie po raz pierwszy lub drugi wstęp jest darmowy. Od pozostałych uczestników pobieramy opłatę 10-20 zł na pokrycie kosztów organizacyjnych (sala, kawa, ciastka).


Zespół


Bartek Zieleźnik
założyciel i leader CSG


Certyfikowany coach IIC (International Institute of Coaching and Mentoring), założyciel Coachingowej Grupy Wsparcia w Poznaniu, wychowanek i partner Noble Manhattan Coaching (najstarszej szkoły coachingu w Europie). Jako trener rozwoju osobistego prowadzi warsztaty i szkolenia w całej Polsce. Od 7 lat nieprzerwanie publikuje (dawniej dziennikarz gry.onet.pl, redaktor naczelny Business English Magazine, obecnie w magazynie Szef Sprzedaży).

Z wykształcenia anglista, a na co dzień szkoleniowiec i coach. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla firm w całej Polsce. W swojej karierze zdobywał doświadczenie jako nauczyciel, metodyk i audytor językowy projektując szkolenia, materiały i webinaria. Obecnie łączy pracę z pasją, którą jest rozwój osobisty, a pomaganie innym na ścieżkach kariery stało się jego sposobem na życie. Prowadzi coaching indywidualny dla klientów na całym świecie. Od 2014 roku wykładowca Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa prowadzi zajęcia dla studentów na kierunku Nowe Media. Wielokrotny maratończyk, pasjonat literatury sci-fi oraz fantasy.

strona www: poznancoaching.pl


Natalia Dykiert

Learning&Development Facilitator. Zawsze zainteresowana rozwojem i ciągłym uczeniem, doskonaleniem. Dwa lata temu odkryła znaczenie słowa coaching i tak coraz bardziej się tym interesuje i pogłębia wiedze. Dlatego także działa dla Coaching Support Group w Poznaniu.

Jedną z jej wartości jest samorealizacja, która jest związana z samorozwojem i pomocy innym, aby żyć z satysfakcją i uśmiechem na twarzy. Określa jej misje życiową jako pomaganie innym i właśnie głównie przez COACHING.

Absolwentka Politechniki Poznańskiej, Wydziału Inżynierii Zarządzania. Dwukrotny alumn programu Erasmus Sokrates: studia w Portugali oraz staż w IBM w Amsterdamie w Holandii. Pracuje w roli HR&Operations Team Lead dla IBM w Eclipse Support Center. Zajmuje się sprawami organizacyjnymi, rekrutacją, szkoleniami i oczywiście szeroko rozumianym rozwojem. Uwielbia podróżować i uczyć się języków obcych, przebywać w środowisku międzynarodowym. Zna angielski, francuski, a także kontynuuje naukę języka hiszpańskiego.

Z natury jest organizatorką i otwartą osobą lubiącą kontakt z ludźmi. Nieustannie szuka możliwości rozwoju. Ostatnio stara się publikować swoją wiedzę na swoim nowym blogu: Rozwój z Natalią. Prowadzi stronę na fb. Można się skontaktować także poprzez LinkedIn lub bezpośrednio przez e-maila: natalia.dykiert@gmail.comZbigniew Heryng

Psycholog, trener, coach, doradca HRM ze sporym doświadczeniem zawodowym i życiowym. Od 1998 roku trener I° i II° rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (numer rekomendacji 314). Certified Trainer Practitioner of Neuro – Linguistic Programming. Certyfikowany konsultant metody DISC w ujęciu SLG Thomas International Management Systems® oraz Success Insights®. Studiował cybernetykę ekonomiczną i psychologię. 

Psycholog od 1986 roku. Ukończył roczne Studium Kultury Współczesnej przy UE w Poznaniu, roczną Szkołę Higieny Psychicznej przy PTHP, Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej (UAM Poznań), półtoraroczną szkołę trenerów przy PTP, roczny kurs NLP w Polskim Instytucie NLP,półtoraroczne Podyplomowe Studium Coachingu (SWPS, Poznań) oraz wiele warsztatów i treningów, w sumie około 2000 godzin szkoleń z zakresu umiejętności osobistych, trenerskich, coachingowych. Aktualnie uczestniczy w rocznym kursie z zakresu Interwencji Kryzysowej. Prowadzi szkolenia i treningi od 1986 roku. Łączy pracę trenerską z grupami oraz praktykę gabinetową z klientem indywidualnym. 

Przeprowadził blisko 16 500 godzin szkoleń, warsztatów, treningów dla ponad 32000 ludzi, w tym szkolenia zamknięte dla ponad 150 firm i instytucji oraz liczne szkolenia otwarte. Jako partner lub podwykonawca brał udział w realizacji 8 projektów EFS. Zrealizował około 1800 godzin coachingu, w tym ponad 800 godzin dla kilkudziesięciu menedżerów różnych szczebli, około 250 godzin dla specjalistów i handlowców oraz 120 godzin dla pracowników produkcyjnych 50+ oraz ponad 600 godzin dla klientów poza kontekstem biznesowym. Prowadzi projekty rekrutacyjne, integracyjne, wspomaga wdrożenia systemów ocen okresowych, zintegrowanych systemów zarządzania jakością, procesy zarządzania zmianą, zarządzania kryzysowego, zarządzania kompetencjami. Mediator, coach, trener w konfliktach wewnątrz organizacji, między działami, w zespołach. Coach w zarządzaniu ludźmi, zmianach postaw i rozwoju osobistym. Superwizor i mentor trenerów i coachów. 

Trener grupowego psychologicznego treningu interpersonalnego. Prowadzi indywidualną praktykę psychologiczną zajmując się pomocą psychologiczną, udzielaniem wsparcia, rozwiązywaniem konfliktów i wspomaganiem rozwoju w obszarach osobistych i zawodowych. Stosuje podejście systemowe, krótkoterminowe, wykorzystując modele i metody poznawczo – behawioralne, skoncentrowane na rozwiązaniach oraz osiągnięcia psychologii pozytywnej i egzystencjalnej.
Chętnie podejmuje się tematów trudnych, nietypowych, złożonych, wymagających doświadczenia nie tylko zawodowego, ale również życiowego.Główne wartości przyświecające mu w pracy z ludźmi to efektywność i szczęście. Jest twórczy, otwarty, zaangażowany, dyskretny, pełen wiary w człowieka i osobistego zapału,bywa bardzo bezpośredni, ale zawsze troskliwie i z szacunkiem traktuje ludzi, ich doświadczenie życiowe i mądrość. Sam chciałby zawsze móc powiedzieć o sobie, że jest uczciwym i mądrym człowiekiem

strona www: animator.poznan.plPaweł Ziemba

Informatyk, który woli pracę z ludźmi niż komputerami. Uważa, że komputery można jedynie 'naprawiać', ludzi można wspomóc by 'naprawili' się sami - wówczas komputery też będą zdrowsze. Od kilku lat wspiera zespoły programistów w celu poprawy warunków i satysfakcji z pracy. W rezultacie poprawy jakości i wydajności.
Agata Ludwiczak

Nauczycielka jogi, krocząca jej ścieżką od prawie 9 lat, pisarka, tłumaczka. Prowadziła zajęcia w Polsce i zagranicą. W swojej praktyce i nauczaniu wykorzystuje elementy różnych systemów i metod, w tym np. współczesnych systemów pracy z układem nerwowym, fizjoterapii, sztuk walki. Głosicielka idei, że rozwój osobisty pozostaje niekompletny jeśli nie włączymy w niego pracy z ciałem.

Kocha podróże, traktuje je jak ciekawe, życiowe lekcje. Po 2-letnim pobycie z Hiszpanii wróciła do rodzinnego Poznania, by podzielić się tym, co zaobserwowała zarówno stojąc na głowie jak i twardo stąpając po ziemi.
 

Newsletter

Jesteśmy na Facebook'u

Szybki Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Nasi partnerzy i przyjaciele

Dziękujemy za wsparcie firmom i organizacjom, które pomagają nam w organizacji spotkań:

Psyche Soma Polis