Kontakt

Cały czas rozwijamy działalność naszej grupy. Otworzyliśmy dla Was specjalne skrzynki kontaktowe.

  

Prowadzenie prezentacji
Zapraszamy osoby chcące prowadzić prezentacje i warsztaty w ramach regularnych spotkań grupy. Jeśli robisz coś, czym chcesz się podzielić z grupą, chcesz pokazać swoją działalność związaną z rozwojem osobistym na naszym forum, bądź po prostu masz ochotę poprowadzić ciekawe spotkanie w grupie podobnie myślących ludzi - skontaktuj się z nami i umów termin.

Darmowy coaching
Jeżeli chcesz przekonać się na własne oczy jak wygląda sesja coachingowa, skontaktuj się z nami w sprawie darmowego coachingu. Możliwe, że szukasz inspiracji W ramach grupy spotykają się coache wielu szkół i akredytacji, którzy poświęcają swój czas na coaching pro bono. Wielu z nas prowadzi pierwsze sesje za darmo, raz w tygodniu odbywa się darmowa sesja dla zainteresowanych. Zarezerwuj swoje miejsce. Na pewno znajdziemy kogoś odpowiedniego dla Ciebie.


Kontakt z zespołem
Jeśli chcesz pomóc w organizacji naszych spotkań, chętnie przyjmiemy Cię do zespołu. Mamy mnóstwo ciekawych projektów, które potrzebują pozytywnych ludzi i dobrej energii. Wymagamy jedynie komunikatywnej znajomości j. angielskiego.

Mamy też newsletter!
Dla tych, co od facebooka wolą bardziej tradycyjne kanały informacyjne przesyłamy comiesięczny mailing z informacjami o spotkaniach, warsztatach i działalności grupy. Gwarantujemy absolutne zero spamu.

 

Newsletter

Jesteśmy na Facebook'u

Szybki Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Nasi partnerzy i przyjaciele

Dziękujemy za wsparcie firmom i organizacjom, które pomagają nam w organizacji spotkań:

Psyche Soma Polis